VK Community (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Members
eu: Kideak

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: News
eu: Berriak

en: About
eu: (r)i buruz
