VK Community (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Layout
vi: Bố cục

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Members
vi: Các thành viên

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: News
vi: Tin tức

en: About
vi: Giới thiệu
