Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha10) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: More
az: Daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Medium
az: Orta

en: Desc
az: azaldın

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Button
az: Düymə

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ

en: New
az: Yeni

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Values
az: Qiymətlər

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Items per block
az: Blok başına maddələr

en: Lists (Views)
az: Siyahılar (Baxışlar)

en: Muted
az: Səssiz

en: View block
az: Baxış bloku

en: Recent content.
az: Son məzmun.

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: Inline block
az: Daxili blok

en: Block revision ID
az: Istinad ID-sini bloklayın

en: Serialized block
az: Seriallaşdırılmış blok

en: Column widths
az: Sütun enləri
