Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Item
te: అంశం

en: More
te: మరిన్ని

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Rows
te: వరుసలు

en: Info
te: సమాచారం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
