Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.2) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Section
lt: Sekcija

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Class
lt: Klasė

en: String
lt: Eilutė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Position
lt: Pozicija

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: First
lt: Pirmas

en: Second
lt: Sekundė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: White
lt: Baltas

en: New
lt: Naujas

en: Webform
lt: Web forma

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Values
lt: Reikšmės

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Translate
lt: Versti

en: Button size
lt: Mygtuko dysis

en: Light
lt: Šviesi

en: - All -
lt: - Visos -

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Between
lt: Tarp
