Visual Layout Suite (VLSuite) (2.1.1) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Item
th: รายการ

en: Remove
th: เอาออก

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Text
th: ข้อความ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Warning
th: การเตือน

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Media
th: สื่อ

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: String
th: ข้อความ

en: Rows
th: แถว

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Info
th: ข้อมูล

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Items per block
th: รายการต่อบล็อก
