Visual Layout Suite (VLSuite) (2.2.3) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Remove
mn: Устгах

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Appearance
mn: Харагдац

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Translate
mn: Орчуулах
