Visual Layout Suite (VLSuite) (2.2.3) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Field
se: Gieddi

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre

en: Translate
se: Jorgal
