Visual Layout Suite (VLSuite) (2.3.2) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Remove
nn: Fjern

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Navigation
nn: Navigering

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Class
nn: Klasse

en: String
nn: Streng

en: Rows
nn: Rader

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Second
nn: Sekund

en: Info
nn: Informasjon

en: Translate
nn: Omset

en: - All -
nn: - Alle -
