Visual Layout Suite (VLSuite) (2.3.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்
