Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: None
ar: لا شيء

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Ascending
ar: تصاعديًا

en: Descending
ar: تنازليًا

en: Features
ar: الخصائص

en: About
ar: حول

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب

en: Block display mode
ar: وضع حظر العرض
