Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: None
az: Yoxdur

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: About
az: Haqqında

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Block display mode
az: Ekran rejimini bloklayın
