Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: None
bg: Не

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ
