Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: None
bo: མེད།

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Alphabetical
bo: གསལ་བྱེད་གོ་རིམ་ལྟར
