Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: None
bs: Nijedan

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno
