Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: None
ca: Cap

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Sorting
ca: Ordre

en: About
ca: Detalls

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV
