Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: None
cs: Žádné

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: About
cs: Popis

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Alphabetical
cs: Abecední řazení

en: Block display mode
cs: Režim zobrazení bloku
