Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: None
cy: Dim

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol
