Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: None
da: Ingen

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sorting
da: Sortering

en: About
da: Om

en: Sort direction
da: Sorteringsretning

en: Block display mode
da: Blok display mode
