Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: None
el: Κανένα

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: About
el: Περί

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Block display mode
el: Τρόπος προβολής μπλοκ
