Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: None
eo: Neniu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo
