Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: None
es: Ninguno

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Features
es: Características

en: Sorting
es: Ordenando

en: About
es: Acerca de

en: Sort direction
es: Dirección de ordenación

en: Export CSV
es: Exportar CSV

en: Block display mode
es: Modo de presentación del bloque
