Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: None
et: Puudub

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Features
et: Omadused

en: About
et: Programmist

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV

en: Block display mode
et: Ploki kuvarežiim
