Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: None
fa: هیچ

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: About
fa: درباره

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی
