Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: None
fi: Ei mitään

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Sorting
fi: Lajittelu

en: Show vocabulary description
fi: Näytä sanastojen kuvaukset

en: About
fi: Tietoja

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Show term description
fi: Näytä termin kuvaus
