Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: None
fr: Aucun(e)

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Sorting
fr: Tri

en: About
fr: À propos

en: Sort direction
fr: Sens du tri

en: Entity count
fr: Compte des entités

en: Alphabetical
fr: Alphabétique

en: Block display mode
fr: Mode d'affichage de bloc
