Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: None
gl: Ningún

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Features
gl: Funcionalidades

en: About
gl: Información
