Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: None
he: ללא

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Features
he: פיצ'רים

en: About
he: אודות

en: Sort direction
he: כיוון מיון
