Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: None
hr: Nema

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Features
hr: Značajke

en: About
hr: Opis
