Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: None
hu: Nincs

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Features
hu: Jellemzők

en: Sorting
hu: Rendezés

en: About
hu: Leírás

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Entity count
hu: Entitások számolása

en: Alphabetical
hu: Alfabetikus

en: Block display mode
hu: Blokk megjelenítési mód
