Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: None
id: Tiada

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Features
id: Fitur

en: About
id: Tentang

en: Sort direction
id: Arah sortir
