Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: None
is: Engin

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: About
is: Um
