Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: None
it: Nessuno

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Features
it: Funzionalità

en: Show vocabulary description
it: Mostra la descrizione del vocabolario

en: About
it: Informazioni

en: Sort direction
it: Direzione ordinamento

en: Entity count
it: Conteggio delle entità

en: Block display mode
it: Modalità visualizzazione blocco
