Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: None
ja: なし

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Features
ja: フィーチャー

en: Sorting
ja: 並び替え

en: About
ja: アバウト

en: Sort direction
ja: 並べ替えの向き

en: Alphabetical
ja: コンテキスト内のアルファベット順: 並び替え順

en: Block display mode
ja: ブロックの表示モード
