Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
