Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: None
lt: Joks

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Features
lt: Savybės

en: About
lt: Apie

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis
