Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: None
lv: Nav

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: About
lv: Par

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens
