Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: None
nl: Geen

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sorting
nl: Sorteren

en: Show vocabulary description
nl: Woordenlijstbeschrijving tonen

en: About
nl: Over

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Block display mode
nl: Blokweergavemodus
