Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: None
nn: Ingen

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sorting
nn: Sortering
