Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: None
oc: Pas cap

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Features
oc: Foncionalitats

en: About
oc: A prepaus
