Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: None
pl: Brak

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: About
pl: O stronie

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Entity count
pl: Liczba encji

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: Export to CSV
pl: Eksportuj do CSV

en: Export CSV
pl: Eksportuj CSV

en: Block display mode
pl: Tryb wyświetlania bloku
