Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: About
ps: په اړه
