Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: None
pt: Nenhum

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Ascending
pt: Crescente

en: Descending
pt: Decrescente

en: Show vocabulary description
pt: Mostrar descrição do vocabulário

en: About
pt: Sobre

en: Sort direction
pt: Sentido da ordenação

en: Entity count
pt: Contagem de entidades

en: Alphabetical
pt: Alfabética

en: Block display mode
pt: Modo de exibição do bloco
