Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: None
ro: Nimic

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Features
ro: Caracteristici

en: Sorting
ro: Sortare

en: About
ro: Despre

en: Sort direction
ro: Direcție de sortare

en: Block display mode
ro: Mod de afișare bloc
