Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: None
ru: Нет

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Features
ru: Особенности

en: Sorting
ru: Сортировка

en: About
ru: Информация

en: Sort direction
ru: Направление сортировки

en: Entity count
ru: Количество сущностей

en: Alphabetical
ru: По алфавиту

en: Export to CSV
ru: Экспорт в CSV-файл

en: Block display mode
ru: Режим отображения блока
