Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: None
sk: Žiadne

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Features
sk: Vlastnosti

en: About
sk: Informácie o

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia
