Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: None
ta: இல்லை

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: About
ta: பற்றி

en: Sort direction
ta: வரிசை திசை
