Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
