Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: None
th: ไม่มี

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: About
th: เกี่ยวกับ
