Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: None
tr: Hiçbiri

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Features
tr: Özellikler

en: About
tr: Hakkında

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü
